Likvidace parazitů s pomocí přírody

 

Úvodem:

Jsou zde uvedeny jen některé postupy z těch, které jsou mnohými vyzkoušeny, ale přesto vždy záleží na rozsahu a aktivitě ať už mikro nebo makro parazitární zátěže. Podle velikosti zátěže organismu se odvíjí i délka jeho očisty, někdy jsou to dny, ale mohou to být i měsíce a ani roky nejsou výjimkou.  Proto vždy bude záležet hlavně na Vaší vůli a dodržení postupu, který si vyberete.

 

A nezapomínejte na to, že často méně znamená více. Nemá smysl zahltit tělo "tisíci kúrami" najednou, protože se může stát, že výsledný efekt bude nulový a nesplní Vaše očekávání.

 

Zároveň vždy konzultujte možné nežádoucí účinky zvolených bylin v kombinaci s případně Vámi užívanými léky. Může dojít ke zvýšení nebo naopak snížení jejich účinků a tím pádem k velkým zdravotním komplikacím. Níže uvedené informace jsou pouze stručným výpisem některých postupů, které neobsahují všechna upozornění na případné komplikace.

 

Dále jsou uvedeny některé postupy k omezení parazitní zátěže:

1. Bylinnou tinkturou ořešáku černého od Bylinné kapky s.r.o.

2. "Trojčátko" protiparazitární bylinná kúra.

3. Přírodní protiparazitární kůra podle Olgy Jelisejevové.

4. Podpora likvidace parazitů pomocí čaje Uña de Gato.

5. Podpora likvidace parazitů bylinou kúrou nebo tinkturami od firmy Naděje paní Mgr. Jarmily Podhorné.

6. Podpora likvidace parazitů podle knihy "Zázračná síla grapefruitu"

7. Podpora likvidace parazitů pomocí plazmového generátoru nebo přístrojem zapper

 

Bylinou tinkturou od firmy Bylinné kapky s.r.o. (tinktura.eu)

Ořešák americký (černý) - bylinná tinktura (extrakt) z nezralého oplodí (zelených slupek) vyrobená dle postupu doktorky Clarkové se zaměřením proti parazitům. Ořešák americký (černý) (Juglans nigra) je uváděn jako účinné fytoterapeutikem proti parazitům. Uváděny jsou rovněž jeho značné protirakovinné účinky.

 

Dávkování tinktury z živého oplodí ořešáku černého (amerického) proti parazitům dle doktorky Clarkové - 2x (maximálně však 4x) denně, ráno na lačno a večer před spaním užívejte dle následujícího dávkování:

 1. den 2x denně 1 kapka do cca 1 dl vody

 2. den 2x denně 2 kapky do 1 dl vody

 3. den 2x denně 3 kapky do 1 dl vody

 4. den 2x denně 4 kapky do 1 dl vody

 5. den 2x denně 5 kapek do 1 dl vody

 6. den 2x denně 200 kapek do cca 50 ml vody, po částech popíjet a mnout co nejdéle v ústech, pak teprve polknout

13. den 2x denně 200 kapek do cca 50 ml vody, po částech popíjet a mnout co nejdéle v ústech, pak teprve polknout

 

Mezi dávkami (tedy přes noc) nejezte a kromě čisté vody ani nepijte. Dále již užíváme pouze preventivní dávku jednou týdně: 1x denně 200 kapek do cca 50 ml vody, po částech popíjet a mnout co nejdéle v ústech, pak teprve polknout.

 

Postup je možno doplnit našimi tinkturami Pelyněk a Hřebíčkovec. Těch 200 kapek není překlep, ale správný údaj :o)

 

 

"Trojčátko" protiparazitární bylinná kúra - pozor při problémech se štítnou žlázou!!!

Kúra trvá 21 dní, během nichž se bere nejprve jen pelyněk pravý a postupně se přidá mletý hřebíček a Lugolův roztok. Z připojené tabulky plyne, kolik a čeho se ten který den bere ráno, odpoledne i večer. Prvních 10 dnů je nutné brát pouze pelyněk. To proto, že těla parazitů kryje ochranná vrstva jejich výkalů, kterou je třeba odstranit. Pelyněk totiž obsahuje nervový jed thujon, který parazity paralyzuje, což jim znemožní si obnovovat ochrannou vrstvu, která se za zhruba 10 dnů postupně rozpustí a následné působení všech tří prostředků způsobí, že paraziti hynou a nebo pro ně náhle nepříznivé prostředí opustí. Vylučovací systém poté parazity z organismu vyloučí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pelyněk pravý: V rozpisu je uvedena jako míra kávová lžička (plná dávka je 1 až 1,5 g). Bere se asi 20 minut před jídlem.

Mletý hřebíček: Bere se po jídle. Zde jsou uvedeny naplněné tobolky velikosti „0“. Dají se použít i tobolky velikosti „00“, které se snadněji plní, ale tam je dávkování jiné. Začíná se 1-1-1, dále 2-2-2 a pak až do konce kůry 3-3-3. Silnější jedinci mohou spolknout a zapít přímo rozemletý hřebíček: Začíná se 0,5g - 0,5g - 0,5g, dále 1g - 1g - 1g a pak až do konce kůry 1,5g - 1,5g - 1,5g.

Lugolův roztok dle českého lékopisu (obsahuje 1g jódu a 2,5 g jodidu draselného na 100 ml roztoku) se bere pouze před obědem v 50 ml vody. Roztokem se zapíjí pelyněk před poledním jídlem.

Tato kúra se takto dá pravidelně opakovat s přestávkou zhruba stejnou, jako je délka vlastní kúry, tedy 21 dní. Většinou se ale jako udržovací dlouhodobě používá velká nárazová dávka jedenkrát týdně, to je: 1/2 polévkové lžíce pelyňku před obědem se zapije 20 kapkami Lugolova roztoku v 50 ml vody. Po obědě se bere 12 tobolek velikosti „0“ s hřebíčkem nebo 9 tobolek velikosti „00“ či přímo 4,5 g rozemletého hřebíčku.

Převzato z časopisu Recepty prima nápadů č. 7-8/2012 podle lidového léčitele Jaroslava Zajíčka.

 

 

Přírodní protiparazitární kůra podle Olgy Jelisejevové

Nejlepším řešením je Tinktura z plodů Ořešáku Amerického – černého (Juglans Nigra). Pokud není tato tinktura k dispozici, můžete použít pelyněk.

 

K orálnímu užití potřebujeme pelyněk pravý, Artemisia vulgaris a ke klyzmatům jakýkoliv druh. Používá se nadzemní část rostliny bez kořene. Dětem se doporučuje “cicvárové semínko”, je méně hořké.

 

Artemisia vulgaris - Pelyněk pravý;

Artemisia cina – Pelyněk cicvárový;

Artemisia absinthum – pelyněk hořký – u nás není běžný, roste ve Francii

 

Dvě polévkové lžíce rozmělněné nadzemní části pelyňku se zalijí dvěma hrnky vařící vody, minutu louhovat, nechat vychladnout, procedit a zředit s vodou, abychom dostali 4 litry tekutiny na výplach střeva. Rozdělit do třech částí : 0,5 l, 1,5 l, 2 litry. Teplota klyzmatu by měla být kolem 36-38 stupňů pro lepší vstřebávání stěnami střeva. Pak pětidenní přestávka, další výplach, sedmidenní přestávka. Opakovat třikrát.

 

Pelyňková kůra - kombinace orálního užívání s klyzmaty:

 

1. den na jazyk semínko pelyňku hořkého. Rozkoušeme, promísíme se slinami. Každou hodinu. Jíst v přestávkách mezi pelyňkem, pouze rostlinnou stravu. Nejlépe je jíst pouze obilnou kaši, vařenou ve vodě nebo rýžovou, jáhlovou, ječnou. Chléb černý přírodní.

 

2. den to samé, semínko každé dvě hodiny

 

3. den to samé, každé tři hodiny

 

4. den každé čtyři hodiny

 

5 den každých pět hodin

 

Klyzma/klystýr 2., 4. a 6. den.

 

Celou kůru zopakovat podruhé za 8 dní, potřetí za 10 dní. Opakování kůr je nezbytné pro zničení vnitrotkáňových a vnitroorgánových forem parazitů.

 

Předem říkám, že si můžete všimnout odchodu pouze dospělých parazitů, mnohé opouští střevo ve formě larev, vajíček a skolexů, které neuvidíte pouhým okem. Proto jsou běžné laboratorní techniky nedostatečné. Je to možné jen za pomoci speciálních technik, prováděných ve specializovaných laboratořích. V takových případech je velmi vhodná kontrolní VTR diagnostika. Na závěr Vám chci, drazí čtenáři, zdůraznit, jak je důležité nejprve očišťovat svoji mysl a emoce.

 

www.eliseeva.ru                                                                                                               Metodické centrum Jelisejevové

 

 

Podpora likvidace parazitů pomocí čaje Uña de Gato

Uña de Gato je liána rostoucí v deštném pralese Amazonie, kde je používána po tisíce let domorodými indiány v přírodní medicíně. Účinnou částí rostliny je mj. vnitřní kůra neboli lýko. Obsahuje jedinečnou kombinaci chemických sloučenin (alkaloidů), které při síle svého účinku jsou zároveň velmi šetrné k celému organismu. Uña de Gato se používá k léčbě zánětů, ran, revmatismu, žaludečních vředů, rakovin a zhoubných nádorů, k posílení imunity a k léčbě jakýchkoliv nemocí způsobených parazity (virózy, mikózy, kandidózy). Uña de Gato můžeme doporučit jako preventivní antioxydant, prostředek pro posílení přirozené obranyschopnosti organismu (imunity) ale i k řešení konkrétních zdravotních obtíží. Pro preventivní očistnou kúru je doporučováno tříměsíční pravidelné používání a pro řešení již vzniklých obtíží závisí délka používání na konkrétním druhu, obvykle bývá 6 a více měsíců.

 

 

Podpora likvidace parazitů bylinou kúrou nebo tinkturami od firmy Naděje paní Mgr. Jarmily Podhorné

Kúra - K46 Doplněk z bylin jako pomoc při očistě organismu od parazitů, virů, bakterií a plísní

obsahuje: Výluh T29 Naděje (pelyněk, hřebíček), grep, ořešák americký, ořešák americký s betaglukanem

Helmifit - tinktura obsahující česnek, pelyněk, hořec a ořešák

Plasmofit - tinktura, zejména proti plasmodiím, obsahující pelyněk, lapačo, vrba a vilkakoru

 

 

Podpora likvidace parazitů podle knihy "Zázračná síla grapefruitu"

Užívejte "kapky" Citricidal 2 až 3x denně 3 až 15 kapek. Tímto zároveň podporujete likvidaci různých plísní, bakterií a jiných patogenních organismů. Nezapomeňte, že Citricidal (hovoříme zde o 60,4% koncentrátu) je silným koncentrátem, který je nutno ředit!

 

 

Podpora likvidace parazitů pomocí plazmového generátoru nebo přístrojem zapper

Používejte frekvence na ničení parazitů a následně na podporu činnosti lymfy, ledvin, krevního oběhu a jater pro lepší vyloučení toxinů z těla.

 

U všech uvedených postupů dodržujte správný pitný režim, pro lepší vyplavení toxínů z těla!

Den
Pelyněk
Hřebíček
Lugolův roztok
ráno
poledne
večer
ráno
poledne
večer
před obědem
1.
1/3
1/3
1/3
0
0
0
0
2.
1/2
1/2
1/2
0
0
0
0
3. až 10.
1
1
1
0
0
0
0
11.
1
1
1
1
2
1
10
12.
1
1
1
3
2
3
10
13. až 21.
1
1
1
4
4
4
10

© copyright biorezonance most. Jakékoli užití obrázků včetně převzetí, šíření nebo dalšího využití bez souhlasu autora není dovoleno.